×

Archiwalne

Kategorie

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO

SPECJALIZACJE

USŁUGI DLA BIZNESU

Tutaj poproszę o kilka zdań wprowadzenia dla sekcji usług dla biznesu oraz firm. Nullam ultricies dui lectus. Pellentesque tincidunt nulla sit amet nisl vulputate ullamcorper. Cras porttitor tincidunt tortor, id vestibulum magna. Donec ut dolor in leo maximus malesuada sed eget ante.

 • Prawo budowlane i nieruchomości
 • M&A, prawo spółek
 • Umowy
 • Postępowania Sądowe
 • Karne Gospodarcze
 • Prawo międzynarodowe i inwestycje transgraniczne
Reprezentujemy inwestorów w nabywaniu/zbywaniu nieruchomości, negocjując i asystując przy zawieraniu wszelkich umów związanych z obrotem nieruchomościami. Przeprowadzamy badanie stanu prawnego nieruchomości (legal due diligence).
Doradzamy w zakresie finansowania nabycia i zagospodarowania nieruchomości (negocjujemy umowy kredytu i ich zabezpieczenia). Posiadamy doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu inwestycji dla deweloperów realizujących obiekty mieszkaniowe i komercyjne.
Regulujemy stany prawne nieruchomości, w szczególności poprzez usuwanie mankamentów prawnych.
Doradzamy przy realizowaniu inwestycji na nieruchomościach odnośnie obiektów handlowych, logistycznych, hotelowych, biurowych jak i mieszkaniowych.
Uczestniczymy w procesach reprywatyzacyjnych, uwłaszczeniowych, w odnośnych postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych. Kompleksowo obsługujemy proces odzyskiwania nieruchomości i dochodzenia odszkodowań.
Doradzamy w prowadzeniu inwestycji budowlanych w zakresie kontraktowania robót budowlanych.
Zajmujemy się sprawami z zakresu zagospodarowania przestrzennego, w szczególności oceniając przydatność nieruchomości dla realizacji inwestycji pod względem planistycznym. Obejmuje to przede wszystkim analizę postanowień miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego (studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy). Doradzamy i asystujemy w postępowaniach o ich ustalenie lub zmianę ich postanowień.
Nasze usługi:
 • umowy z generalnymi wykonawcami, podwykonawcami oraz dostawcami, zarówno polskimi jak i zagranicznymi,
 • obsługa prawna w przypadku roszczeń wynikających z w/w umów,
 • współpraca przy uzyskiwaniu pozwoleń na budowę,
Specjalizując się w prawie nieruchomości robimy due dilligence, regulujemy stan prawny nieruchomości, zajmujemy się znoszeniem współwłasność, podziałem majątku i spadku, zasiedzeniami, regulowaniem treści ksiąg wieczystych, oraz doradzamy jak bezpiecznie kupić dom.
Świadczymy w pełni profesjonalne usługi dla deweloperów, pośredników nieruchomości, inwestorów na rynku nieruchomości, oraz osób indywidualnych.
Zajmujemy się:
 • znoszeniem współwłasności nieruchomości, podziałami majątku i działami spadku
 • regulacją stanu prawnego nieruchomości, w tym wykreślaniem hipotek i roszczeń (due dilligence), nadto współpracujemy z biurem inżynierskim przy tworzeniu technicznego due dillingence
 • postępowaniami o stwierdzenie zasiedzenia nieruchomości oraz o uregulowanie treści księgi wieczystej zgodnie z rzeczywistym stanem prawnym
 • negocjowaniem i przygotowaniem „szytych na miarę” umów najmu i dzierżawy obiektów komercyjnych i prywatnych
 • doradztwem jak bezpiecznie kupić dom lub mieszkanie
 • sporządzeniem i opiniowaniem umów deweloperskich
 • prowadzeniem postępowań windykacyjnych oraz eksmisji.
Kancelaria ma bogate doświadczenie w przygotowywaniu projektów umów, oraz weryfikowaniu zapisów umów, w tym określaniu ryzyka dla Klienta. Każda umowa powinna być „szyta na miarę” i przenosić na język prawniczy indywidualne warunki kontrahentów oraz zabezpieczać ich interesy.
Dobra umowa to podstawa, fundament każdego biznesu. Umowy kształtują późniejsze relacje, zabezpieczają przed sądem, roszczeniami, oraz oszczędzają pieniądze i czas. Jest wiele elementów umów, które to umożliwiają m.in. właściwe określenie warunków świadczeń, płatności, zabezpieczeń, kar umownych, warunków rozwiązania umów i odstąpienia, czy terminów. W Polsce mamy swobodę umów, tj. co do zasady można ułożyć stosunek umowny z dużą dowolnością. Są elementy, które powinna zawierać każda umowa, oraz elementy, które warto wprowadzić, aby lepiej zabezpieczyć nasze interesy.

KLIENCI BIZNESOWI

do góry