×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO

Świadczymy usługi prawne dla naszych o Klientów od 1981 roku. Prowadzimy kancelarię adwokacką Jasińscy i Wspólnicy od 1993 roku. Nasi Klienci są z całej Polski, a także z Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytani oraz Stanów Zjednoczonych. Prowadzimy stałą, kompleksową obsługę prawną firm, a także pomagamy osobom indywidualnym. Nasi Klienci są zadowoleni z naszych usług, czego dowodem są poniżej zamieszczone opinie. Opinie te jednak pochodzą tylko do części naszych Klientów, czyli od tych, którzy z uwagi na charakter prowadzonych przez naszą kancelarię spraw, zgodzili się na publikację opinii. W tym miejscu dziękujemy w/w osobom, a także tym z naszych Klientów, którzy nie mogli zamieścić swoich opinii publicznie z uwagi na bardzo osobisty charakter sprawy, oraz tajemnice przedsiębiorstwa, lecz którzy podziękowali nam osobiście i polecili nasze usługi innym osobom.

OPINIE KLIENTÓW

KLIENCI BIZNESOWI

WOJCIECH ROGOSZartysta grafik, właściciel autorskiej galerii Algrafia
Bardzo polecam kancelarię Pani mecenas Izabeli Jasińskiej-Jung. Z perspektywy kilku lat współpracy, mogę powiedzieć, że zawsze profesjonalna, punktualna, merytoryczna i niezwykle skuteczna. Wygrała ostatnio sprawę z ubezpieczycielem, która była nie do wygrania!
MACIEJ ROGOSZprogramista i specjalista mediów społecznościowych
Z wielką przyjemnością polecam każdemu skorzystanie z usług Mecenas Jasińskiej. Od początku współpracy z panią Mecenas czuć od niej pełne zaangażowanie w daną sprawę. Profesjonalizm, metodyczne, wręcz perfekcyjne podejście do każdej sprawy dają nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale i pewność, że sprawa została powierzona odpowiedniej osobie. Warto nadmienić, że pani Mecenas służy wsparciem i radą na każdym etapie sprawy, od gromadzenia dowodów do składania zeznań, dzięki czemu w każdym aspekcie sprawy podjęte działania są z korzyścią dla strony.
ARTUR DENISIUKmistrz Polski Katate Tsunami, trener kadry
Pani Mecenas jest bardzo dobrym adwokatem! Fantastyczna znajomość prawa i jego egzekwowania, polecam tym którzy w prawo już zwątpili. Bardzo mi pomogła w odzyskaniu ubezpieczenia po szkodzie całkowitej na motorze, w sprawie alimentacyjnej oraz doradzała w wielu sprawach, w tym uchroniła mnie przed podpisaniem niekorzystnych umów! Bardzo rzetelne i praktyczne doradztwo!. Pozdrawiam i polecam do współpracy.
LARYSA KULISHNaturopata & Słowiańska Strefa Zdrowia
Pani Mecenas Izabela Jasińska-Jung jest bardzo dobrym specjalistą. Chce zrozumieć, pomóc i potrafi to zrobić. Podeszła z dużą empatią do mnie i do mojej sprawy. Wytłumaczyła mi dobrze procedurą administracyjną. Jest uczciwą osobą, która podchodzi bardzo ludzko do klientów, nie tylko dobrze doradza. Zdecydowanie polecam!

Пані Ізабела Ясінська-Юнг дуже хороший фахівець. Вона підійшла до мене і до моєї справи, як спеціаліст, мені добре пояснила адміністративну процедуру. Чесна людина, яка дуже по-людськи підходить до клієнтів, і дає слушні поради. Однозначно рекомендую!
ADRIAN NOWAK
Pani Izabela jest niezwykle kompetentnym prawnikiem. Jej pomoc w walce z pewnym bankiem okazała się bardzo skuteczna. Bardzo rzeczowo podeszła do sprawy najpierw analizując bardzo dokładnie wszystkie pisma banku i wykazując ich błędy. Bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy i człowieka, któremu pomaga. Bardzo wartościowa osoba.
BEATA KACZKIEWICZterapeutka, właścicielka ośrodka psychoterapii PUNKT Terapii i Rozwoju
Polecam Panią Izabelę Jasińską w sprawach rodzinnych. Doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie, skuteczność. Współpracujemy od lat.
JACEK ZAWISTOWSKIprogramista
Polecam usługi Pani Izabeli! Pełen profesjonalizm, zawsze!
DARIUSZ ZIÓŁKOWSKIArt Director
Polecam usługi Pani Mecenas. To najwyższy poziom obsługi w każdym aspekcie prowadzonych spraw.
ADRIANNA NOWAKprogramista
Pani Izabela przejęła moja sprawę rozwodową, którą wcześniej powierzyłam innemu prawnikowi, rozwód za porozumieniem stron, ale walka o dzieci spowodowała ze sprawa trwała 5 lata. Nie jest łatwo wejść w sprawę którą ktoś inny rozpoczął a jednak Pani mecenas się podjęła i dzięki niej moje dzieci są przy matce tak jak powinno być. Oprócz tego ze ma wysokie kompetencje posiada niesamowity zmysł wie doskonale jak mówić żeby być usłyszanym. Umiejętność reagowania na rozprawie w taki sposób aby nie rozdrażnić sędziego, przeciwnika nokautuje, waleczna, skuteczna, świetna mowa końcowa. Ja bym się poddała jak nie miała bym w niej takiego wsparcia. Dziękuje i polecam.
STANISŁAW JAGIELSKIprzedsiębiorca w branży handel
Polecam kancelarię mecenas Izabeli Jasińskiej, z którą współpracuję od kilku lat. Zawsze profesjonalnie, zawsze merytorycznie, kompetentnie i skutecznie.
MARZENA CZERWIŃSKASanepid
Muszę powiedzieć, że współpraca z Panią Mecenas to czysta przyjemność. Jej fachowość i wsparcie przed każdą rozprawą wnosi wiele pozytywnego do całego przebiegu sprawy. Serdecznie polecam kontakt.
ANDY WILLIAMSGOAL AJ English Szkoła Języka Angielskiego
Pani Izabela zapewniła dobry poziom usług i wygrała moją sprawę.
BEATA ŁAPIŃSKAprzedsiębiorca, właścicielka firmy z branży media
Pani Mecenas jest świetnym fachowcem. Dokładnie wsłuchuje się w potrzeby Klienta i swoją wiedzą i zaangażowaniem bardzo skrupulatnie i wnikliwie analizuje i rozwiązuje każdą sprawę. Terminowość, biegłość w analizie, charyzma i przy tym skuteczność powoduje, że z taką Panią prawnik można rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy czy tematy. Polecam współpracę!
MAREK WINICJUSZ WYSOCKInaturoterapeuta, właściciel firmy VOLLMEDICA
Polecam Kancelarię i Panią Mecenas jako kompetentną osobę i bardzo konkretną.
SYLWIA WROŃSKASpecjalista marketingu w korporacji
Rozwód jest traumatycznym przeżyciem, zwłaszcza gdy towarzyszy mu zdrada męża z młodszą kobietą, jego brak poczucia skruchy i obwinianie mające na celu przerzucić winę na żonę. Taka sytuacja niestety mi się przydarzyła. A planowało się wspólne życie do końca. Pani Izabela ma ogromną empatię, doskonale wyczuwa intencje męża w sprawie sądowej i jest doświadczona na tyle, ze nie dopuści bym popełniła błędy na rozprawie. Doskonale przygotowała mnie do rozprawy. Nie wiedziałam, jak ważne jest przygotowanie i że można popełnić tyle błędów… Dziękuje też Pani mecenas za bycie człowiekiem. Sprawa wygrana, ale nie o wyrok tu chłodziło tylko o sprawiedliwość.
TOMASZ HERTZPrzedsiębiorca, z branży deweloperskiej
Zdecydowanie polecam! Pierwszy adwokat, który potraktował mnie jak człowieka i chciał rozwiązać mój problem, a nie naliczyć wysokie wynagrodzenie.
PATRYCJA SŁOŃSKAGłówna księgowa
Pani Mecenas Izabela Jasińska-Jung wygrałam moją sprawę o podwyższenie alimentów na dzieci. Wcześniej były niskie. Wcześniej nie wiedziałam, jak udowodnić wydatki na dzieci, a pani Mecenas szczegółowo mi wytłumaczyła co to są dobre dowody, i udało się! Pomogła mi też nie dać się zmanipulować przez byłe męża. Dzięki jej wsparciu nie bałam się iśc do sądu. Wiedziałam jak mam się zachować!
MONIKA KWIDZYŃSKAPrzedsiębiorca z branży kosmetycznej
Dziękuje za wielokrotną pomoc w wielu sprawach rodzinnych. Od lat mogę liczyć na konkretną, rzetelną i skuteczną pomoc Pani Mecenas Izabeli Jasińskiej! Zawsze mi pomaga, gdy mój ex coś kombinuje. Dzięki niej – nie udaje się mu. Szkoda , że nie poznałam jej wcześniej. Zaoszczędziło by mi to wielu lat.
AGATA AMBROZIEWICZ Dyrektor prywatnego przedszkola
Pani Adwokat Jasińska nie tylko bardzo mi pomogła w mojej sprawie o rozwód, ale bardzo dużo doradzała, w tym jak się zachować, jak zebrać dowody. Nie bałam się zeznawać, bo wiedziałam na co zwracać uwagę, co ważne i jak nie dać się zagiąć. Wyrok jest dla mnie satysfakcjonujący, sprawa szybko się zakończyła (2 lata) i zaoszczędziłam dużo nerwów.
MONIKA SOSIŃSKAKosmetolog, salon kosmetyczny Escaluto
Adwokat z powołania, tak określiłabym panią Izabelę Jasińską-Jung. Pani Mecenas jest profesjonalistką, do każdej mojej sprawy podeszła indywidualnie, zawsze przygotowana i zaangażowana, cierpliwa i skuteczna. Podjęte przez Adwokat Jasińską-Jung działania doprowadziły do pozytywnego rozwiązania mojej sprawy, która łatwa nie była. Wygrana w sądzie rejonowym a następnie w apelacji o odszkodowanie za wypadek. Z całego serca polecam współpracę z Panią Mecenas.
do góry