×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO

O KANCELARII

Jasińska i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka

Jesteśmy kancelarią rodzinną z ponad 25-letnim doświadczeniem, prowadząc sprawy w całej Polsce, a także w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii i USA. Wraz z naszymi partnerami tworzymy zespół specjalistów zdolny podjąć się najbardziej wymagających problemów prawnych. Zaufały nam setki klientów zarówno korporacyjnych jak i indywidualnych.

ŁĄCZYMY DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNOŚĆ
DZIAŁAŃ PRAWNYCH

Dbamy o naszych klientów od 1981 roku. Prowadzimy kancelarię adwokacką od 1993 roku. Nasi Klienci są z całej Polski. 

Każdy z członków zespołu posiada oprócz wiedzy prawniczej ogromne doświadczenie w zakresie rozwiązywania trudnych spraw, opracowywania umów „szytych na miarę” i umiejętności miękkich.

Specjalizujemy się w  rozwiązywaniu  sporów  zarówno w drodze negocjacji jak i przed sądami wszelkich instancji, gdy chodzi o dochodzenie roszczeń bądź obronę przeciw  roszczeniom zwłaszcza   w odniesieniu do  instytucji publicznych  jak banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy leasingowe,  Skarb Państwa i samorządy, oraz w sprawach spadkowych.

Nadto, od pokoleń specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, zapewniając kompleksową obsługę prawną i coachingową, oraz współpracując z psychologami i detektywami, dzięki czemu skutecznie realizujemy oczekiwania Klientów.

30 000+

PRZEANALIZOWANYCH SPRAW

1 000+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

30+

LAT DOŚWIADCZENIA

5

KRAJÓW

NASZA MISJA

Uważamy, że misją prawnika jest poszukiwanie nowych rozwiązań, nie oczywistych na gruncie obowiązującego prawa.
W sprawach przez nas prowadzonych zapadło wiele orzeczeń Sądu Najwyższego i Naczelnego Sądu Administracyjnego  torujących nowe szlaki w praktyce orzeczniczej.

Dostrzegamy, że wskutek coraz szybciej zmieniającego się prawa i jego rosnącej komplikacji wiele podmiotów, zarówno indywidualnych jak i firm rezygnuje z dochodzenia swoich, niekiedy dobrze ugruntowanych roszczeń.

Czasami przyczyną tego jest brak świadomości własnej sytuacji prawnej, brak wiary w skuteczność drogi sądowej, a czasami nastawiona na zastraszanie postawa podmiotów zobowiązanych, zwłaszcza wielkich instytucji reprezentowanych przez agresywnych prawników.

Z  kolei jest wielu klientów w stosunku do których dochodzone są roszczenia przedawnione bądź oparte na umowach nieważnych w całości lub części. Chodzi tu o umowy wewnętrznie sprzeczne bądź zawierające klauzule abuzywne, przedstawione klientom do podpisania bez możliwości wprowadzenia jakichkolwiek zmian.

Spotkaliśmy się z przypadkami, gdy zasadnicze, mające wpływ na zakres zobowiązań klienta klauzule znalazły się w przypisach pisanych drobnym druczkiem, których nawet biegli powołani przez sąd nie byli w stanie odczytać. Podobnie jak nie byli w stanie wyliczyć  wysokości  rzeczywiście należnych rat płatności na podstawie zawartych w umowie algorytmów. To jednak nie przeszkodziło danej instytucji uruchomić przeciwko naszym klientom spirali roszczeń i postępowań, które omal nie doprowadziły do upadku firmy i majątkowej ruiny rodzin.

To samo odnosi się do sytuacji, gdy oczywiste błędy lekarskie prowadzące do cierpień, kalectwa lub śmierci i dewastujące życie całych rodzin nie znajdowały stosownego odszkodowania i zadośćuczynienia.

Z naszego doświadczenia wynika, że sprawy te, wbrew powszechnej opinii, mają duże szanse na sukces jeśli są  starannie przygotowane i nieustępliwie prowadzone. Kluczem do sukcesu jest tu przemyślana strategia oparta na dogłębnym poznaniu sprawy i przeciwnika. Takie podeście nas wyróżnia!

 

do góry