Jasińska i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka

Profesjonalna obsługa dla firm
i osób indywidualnych.

ZAKRES NASZYCH USŁUG

PRAWO RODZINNE

Specjalizujemy się w sprawach z prawa rodzinnego, w szczególności o rozwód, (z orzeczeniem/bez orzeczenia o winie), separacje, alimenty (na dzieci/małżonka), kontakty z dziećmi, egzekucję kontaktów, władzę rodzicielską, oraz mediacje rodzinne, tworzymy plany wychowawcze.

LEGALNY BIZNES ONLINE

Doradzamy jak prowadzić legalny biznes online. Tworzymy regulaminy, polityki prywatności i cookies sklepów internetowych/funpage/blogów, rozwiązujemy problemy związane z prawami autorskimi w sieci, ochroną danych osobowych i RODO.

PRAWO KARNE

W postępowaniach karnych mamy duże doświadczenie w sprawach gospodarczych, karno-skarbowych, wypadków komunikacyjnych, przestępstw na szkodę spółki, wyłudzeń, związanych z obrotem narkotykami, kradzieżami, wyłudzeniami VAT, fałszerstwem dokumentów, doradzamy zarządom spółek handlowych pod kątem zgodności działalności spółek z prawem karnym.

PRZYGOTOWYWANIE I ANALIZY UMÓW

Tworzymy umowy „szyte na miarę”, które najlepiej zabezpieczają naszych Klientów, poprzez właściwe określenie warunków świadczeń, odstąpienia/rozwiązania umowy, płatności, terminów, kar umownych, tak aby umowy były skuteczne bez sądu, oraz stanowiły solidne podstawy biznesu.

OBSŁUGA TRANSAKCJI NIERUCHOMOŚCI

Specjalizując się w prawie nieruchomości robimy due dilligence, regulujemy stan prawny nieruchomości, zajmujemy się znoszeniem współwłasność, podziałem majątku i spadku, zasiedzeniami, regulowaniem treści ksiąg wieczystych, oraz doradzamy jak bezpiecznie kupić dom.

SPORY I PROCESY SĄDOWE

Mamy bogate doświadczenie w procesach sądowych, przygotowujemy kompeksowe, profesjonalne strategie, doradzamy jak zbierać dowody i zeznawać, reprezentujemy przed sądami, piszemy pozwy, apelacje i inne pisma procesowe, a także prowadzimy mediacje i zawieramy korzystne ugody.

ROSZCZENIA PRZECIW BANKOM

Prowadzimy sprawy konsumentów przeciwko bankom dotyczące umów kredytowych, klauzul niedozwolonych, w tym „sprawy frankowe”, oraz przeciw towarzystwom ubezpieczeniowym, m.in. za wypadki komunikacyjne, błędy medyczne i wypadki przy pracy.

PRAWO BUDOWLANE

Specjalizując się w prawie budowlanym reprezentujemy inwestorów w nabywaniu/zbywaniu nieruchomości, negocjujemy i tworzymy umowy związane z obrotem nieruchomościami. Przeprowadzamy badanie stanu prawnego nieruchomości (legal due diligence), występujemy o odszkodowania za nieruchomości przejęte m.in. pod drogi publiczne, przedsiębiorstwa przesyłowe.

COACHING

Naszą Kancelarię wyróżnia spośród konkurencji kompleksowe wspieranie Klientów. Obok profesjonalnych usług prawnych prowadzimy coaching, dzięki czemu pomagamy Klientom w precyzowaniu i osiąganiu celów, w przejściu przez rozwód, efektywnej komunikacji, oraz rozpoczynaniu nowej ścieżki życiowej. łatwiejszym przejściu przez proces sądowy.

O NAS

DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNOŚĆ DZIAŁAŃ PRAWNYCH

Dbamy o naszych klientów od 1981 roku. Prowadzimy kancelarię adwokacką od 1993 roku. Prowadzimy sprawy naszych klientów na terenie całego kraju.

Razem z naszymi wypróbowanymi partnerami tworzymy zespół zdolny podjąć się najbardziej wymagających zadań. Zaufały nam setki klientów zarówno korporacyjnych jak i indywidualnych.

Każdy z członków zespołu posiada oprócz wiedzy prawniczej ogromne doświadczenie w zakresie rozwiązywania trudnych spraw, opracowywania umów „szytych na miarę” i umiejętności miękkich.

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu sporów zarówno w drodze negocjacji jak i przed sądami wszelkich instancji, gdy chodzi o dochodzenie roszczeń bądź obronę przeciw roszczeniom zwłaszcza w odniesieniu do instytucji publicznych jak banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy leasingowe, Skarb Państwa i samorządy, oraz w sprawach spadkowych.

Nadto, od pokoleń specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, zapewniając kompleksową obsługę prawną i coachingową, oraz współpracując z psychologami i detektywami, dzięki czemu skutecznie realizujemy oczekiwania Klientów.

Alt Text

Lat na rynku

Przeprowadzonych postępowań

Wygranych spraw

Zadowolonych klientów

ZGRANY ZESPÓŁ

Partnerzy w naszej kancelarii posiadają oprócz wiedzy prawniczej ogromne doświadczenie w zakresie rozwiązywania trudnych spraw, opracowywania umów „szytych na miarę” i umiejętności miękkich.

Izabela Jasińska
ADWOKAT

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także Centrum Prawa Amerykańskiego… ora

Zbigniew Jasiński
ADWOKAT

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w prowadzeniu złożonych postępowań administracyjnych i sądowych…

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Ut dapibus gravida sodales. Curabitur id sodales enim.

Alt Text

Porady prawne

Zadzwoń i umów się na spotkanie

tel. +48 507 572 277

ARTYKUŁY PRAWNE - BLOG

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Ut dapibus gravida sodales. Curabitur id sodales enim.

KLIENCI O NAS

Zaufali nam:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, telefonicznego oraz za pomocą formularza kontaktowego.

  • Nowy Świat 27/lok. 3, 00-029 Warszawa,
  • +48 507 572 277
  • +48 22 123123

Zapraszamy !