Kancelaria adwokacka Jasińska&Partners

Copyright

Dla kogo

Utworem chronionym przez prawo autorskie jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia. W szczególności zalicza się do nich utwory literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, plastyczne, fotograficzne, wzornictwa przemysłowego, architektoniczne, muzyczne, sceniczne, filmowe oraz programy komputerowe.

Kancelaria Adwokacka Jasińska & Partners świadczy usługi prawne w zakresie ochrony praw autorskich na rzecz artystów, twórców powyżej wskazanych utworów, w szczególności fotografów, architektów, pisarzy, instytucji kultury i serwisów internetowych.

Co zyskujesz

Doradzamy naszym Klientom jak najskuteczniej chronić ich majątkowe i osobiste prawa autorskie. Negocjujemy, sporządzamy i opiniujemy umowy dotyczące praw autorskich i praw pokrewnych, w tym o przenoszenie tych praw oraz licencyjne. Dbamy, aby umowy jak najlepiej zabezpieczały interesy naszych Klientów, co minimalizuje ryzyko naruszeń oraz próżniejszych procesów. Doradzamy jak najskuteczniej chronić prawa autorskie. W przypadku ich naruszenia dochodzimy stosownych roszczeń na drodze postępowania sądowego.

Jak działamy

  • pewność, iż Twoje sprawy znajdują się w dobrych rękach,
  • szczegółową analizę Twojego przypadku i przedstawienie najlepszych rozwiązań,
  • oszczędność czasu, dzięki powierzeniu obsługi prawnej kompetentnym specjalistom,
  • klarowne warunki rozliczeń, brak ukrytych kosztów,
  • naszą dyspozycyjność, łatwy i szybki kontakt,
  • informacje na bieżąco o stanie sprawy.