Kancelaria adwokacka Jasińska&Partners

Real estate, Construction law

Dla kogo

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które chcę kupić dom lub mieszkanie dla siebie, jak i inwestorów budowlanych, deweloperów, właścicieli nieruchomości, zamawiających, wykonawców i dostawców, a także pośredników w obrocie nieruchomościami.

Dobrze znamy spefikę branży, dzięki czemu wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Co zyskujesz

Rzetelne audyty nieruchomości są niezbędne do podjęcia właściwych decyzji odnośnie inwestycji oraz wynegocjowania korzystnej ceny. Dzięki temu zyskujesz informacje o ryzykach i zagrożenia inwestycji oraz pewność do co stanu prawnego nieruchomości.

Prowadzimy także komlpeksową obsługę prawną inwestycji budowlanych. Wspieramy naszych Klientów podczas negocjacji korzytnych warunków umów, doradzamy na każdym epatie inwestycji, dzięki czemu minimalizujemy zagrożenia i póżniejsze spory sądowe.

Dodatkowo, na życzenie naszych Klientów możemy podjąć się poszukiwania nieruchomości spełniających ich wymagania. Każda zaproponowana nieruchomość musi przejść kompleksowy audyt prawny. Nie jesteśmy jednak biurem nieruchomości i nie posiadamy własnych ofert.

Jak działamy

Wspieramy naszych Klientów zarówno negocjując korzystne warunki, jak i konstruując, opiniując i tłumacząc umowy (język angielski i niemiecki).

Oferujemy także:

- kompleksową analizę stanu prawnego nieruchomości,

- obsługa transakcji dotyczących nieruchomości (umowy kupna/sprzedaży, przedwstępne, deweloperskie, kredytu),

- regulacje stanu prawnego nieruchomości (w tym m.in. kwestie związane z zasiedzeniem i zniesieniem współwłasności),

- pomoc w uzyskaniu decyzji administracyjnych, w tym o środowiskowych uwarunkowaniach, o warunkach zabudowy, pozwoleń na budowę i użytkowanie,

- reprezentowanie Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi,

- pomoc w uzyskaniu odszkodowań za szkody wynikłe z utraty możliwości bądź ograniczenia korzystania z nieruchomości,

- doradztwo prawne.