Kancelaria adwokacka Jasińska&Partners

Poznaj naszą kancelarię!

Adwokat Izabela Jasińska pochodzi z rodziny prawniczej,  zatem prawo „wyssała z  mlekiem matki”. Wraz z rodzicami - adwokatem  Zbigniewem Jasińskim i adwokat Bożenną Jasińską -  oraz bratem Kamilem Jasińskim prowadzi wspólną, rodzinną Kancelarię Adwokacką Jasińscy  i Wspólnicy, a także indywidualną Kancelarię Adwokacką Jasińska & Partners.    

 

Adwokat Izabela Jasińska specjalizuje się w prawie autorskim, znaków towarowych, medialnym i internetowym, a także ochronie dóby osobistych, w szczególności ochronie wizerunku. Prowadzi dział prawny portalu www.rynekisztuka.pl, gdzie pisze artykuły. Oferuje także kompleksową obsługę  przedsiębiorców, oraz instytucji kultury. Ponadto, prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego i  spadkowego. W tej dziedzinie od dawna współracuje z ośrodkiem Punkt Terpaii i Rozwoju PoMoc Beata Kaczkiewicz.

 

Izabela Jasińska ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowała także na Wydziale Prawa w Bonn (Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität) oraz ukończyła Centrum Prawa Amerykańskiego. Aplikację Adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, w latach 2010-2012. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i aktywnie działa w sekcjach ORA. Włada biegle językiem angielskim i bardzo dobrze niemieckim.

Niezrównany zespół profesjonalistów

Współpracujemy jedynie z profesjonalistami, których wiedza i doświadczenie pozwalają na wyjaśnienie najbardziej zawiłych kwestii. Dzięki temu zawsze znajdujemy wyjście nawet z najbardziej zawiłych sytuacji i najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.

Dobrze nas nie zadowala

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Tylko takie podejście daje nam poczucie spełnionego obowiązku. Nie pozwalamy sobie na niedopatrzenia.

Archiwum

Wybierz datę aby kontynuować